TARGI

21-23 kwietnia 2020

Targi GREENPOWER
(Poznań)

Największa w Polsce wystawa Odnawialnych Źródeł Energii (OZE ) i gromadzi w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. GREENPOWER to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych.

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GREENPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich.

16-17 września 2020

Warsaw EcoTech

MIĘDZYNARODOWE TARGI ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU I OCHRONY ŚRODOWISKA

CZAS NA OCHRONĘ ŚRODOWISKA

Podczas targów poznasz najnowsze trendy ekologiczne, dowiesz się, w jaki sposób możesz realnie wpłynąć na zmiany klimatyczne oraz poznasz opinie światowych ekspertów w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

15-17 października 2020

Warszawa FRANCZYZA

Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to 3 dni spotkań biznesowych, 200 konceptów franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź 18 edycję Targów Franczyza i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury zajmując wszystkie sale na parterze.